Ubytování

Chalupa U Zvoníčků čp. 46 je připravena pro individuální rekreaci, větší rodinu či spřátelené rodiny. Jednotlivé pokoje na Vás dýchnou venkovskou atmosférou.

Celkem 5 ložnic (13 míst) je rozděleno následovně:

3 x třílůžkový pokoj

1 x apartmán 2+2 lůžka

Pokoje nejsou průchozí. Ke každému pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Společné chvíle si můžete užívat ve velké obytné místnosti s krbem a kulečníkem, koutkem s hračkami pro děti, jídelnou a kuchyňským koutem. Místnost je rozlehlá a původně sloužila coby stáje. Teď se však můžete potěšit její příjemnou atmosférou...

Celá chalupa je nekuřácká.

Ve dvoře je vlastní parkoviště, pro cyklisty jsme připravili uzamykatelnou kolárnu.

Pro odpočinek aktivní i pasivní...

Přichystali jsme pro vás venkovní posezení u jezírka, posezení u krbu i zázemí pro Vaše děti (dětské prolézačky, pískoviště). Uzavřený rozlehlý dvůr je Vám plně k dispozici.

Protože se chalupa nachází na vesnici, jistě i vy rádi uvítáte klid, který zde vládne. Proto vás prosíme, abyste jej ani vy nenarušovali hlasitou hudbou.

V přilehlé velké zahradě se můžete Vy i Vaše děti náležitě vydovádět. K dispozici jsou venkovní hry jako petangue či kriket.

Připravili jsme pro vás hřiště na nohejbal, tenis, volejbal a ostatní míčové hry.

Zahrát si můžete ping-pong, k dispozici je kulečníkový stůl. A prohřát své tělo či uvolnit svaly můžete také v infrasauně.

Po nabitém dni poznávání, pohybu či jen odpočinku je možné strávit i večer v příjemném posezení malého vinného sklípku …

Stravování...

Obědy a večeře můžeme domluvit v nedaleké (100m vzdálené) restauraci.

Přijďte, těšíme se na Vás